Novinky

Od 1. 2. 2024 bude otevřeno v pondělí a ve středu od 12:00 do 18:00, v úterý a pátek bude otevřeno od 8:30 do 11:00 a od 12:00 do 15:00. Ve čtvrtek bude knihovna pro veřejnost uzavřena.

Náš knihovní fond byl doplněn o nové knihy z nakladatelství Moba. Mezi nimi i dva současné bestsellery Katův odkaz od Vlastimila Vondrušky a Sudetský dům 2 od Štěpána Javůrka.

Knihovna oznamuje, že 3.-9. července bude zavřeno z důvodu dovolené. Od 10. července bude otevřeno vždy v pondělí a ve středu od 12:00 do 18:00.Případné změny otevírací doby budou s předstihem oznámeny.Od 4. září bude opět otevřeno dle standardní otevírací doby.

Nově dlouho očekávané ALBI knihy z edice Kouzelné čtení: Básničky z lesa, Když roboti brebentí, Dinosauři, Zpívánky 1, Zpívánky 2, Hravá čísla, Krtkovy příběhy, Bagr Mates, Víla a princezna, Vánoční koledy

V pátek 28. dubna bude knihovna z provozních důvodů uzavřena. Od úterý 2.5. platí již standardní otevírací doba.

Nově si v naší knihovně můžete zapůjčit Kouzelné čtení od Albi (Mořské pohádky, Doprava, Můj svět, Popelář, Lékař, Moje první barvy a tvary, Když myšky šeptají, Jaro, Léto, Podzim, Encyklopedie pro předškoláky, Lidové říkanky 2, Vesmír, Zvířátka v ZOO, Česká republika, Pohádky na dobrou noc).